Logo Loading

Hakkımızda

Her zaman daha iyiye

Biz Kimiz

1985 yılında kurulan Cihan Ağır Nakliyat ile Ağır Taşımacılık ve Nakliye Lojistik sektörüne giriş yapan Csm Lojistik 2011 yılında grup şirket adı altında kendi bünyesinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Csm lojistik uluslararası nakliyede başta Asya ülkeleri olmak üzere çoğu alanda karayolu ağır taşıma hizmeti içermektedir.

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Csm Lojistik 30 yılı aşkın tecrübesiyle kendi öz mal araçları ile müşterilerine ağır taşımada güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Türkiye’de ağır taşımada öne gelen isimlerden birisi olup, uluslararası gabari yüklemelerinde taşıma ve   teslimat konusunda sıkıntısız bir şekilde tüm taşımalarını gerçekleştirilmiştir. Şirketimiz tecrübeli kadrosuyla müşterilerine kaliteli bir nakliye hizmeti vermektedir.

Csm Lojistik Hakkımızda

Sıkça Sorulan Sorular

Ağır Nakliye Taşımacılığını Kimler Yapar ?

Taşımacılık göründüğü kadar basit olmayan ve içerisine girildikçe zorlu şartlar altında taşımacılık yapılan bir sektördür. Ağır nakliye taşımacılığı ise özel ekipman araç ve tecrübeli kişiler ister Ağır Nakliye Ve taşımacılık yapan şirketler bu ekipman ve teknolojik yükümlülükler doğrultusunda yükü hızlı emniyetli bir şekilde iletimini sağlar. Ağır Nakliyat hem şehirlerarası hemde ülkelerarası taşımacılığı kapsamaktadır. Ağır nakliye taşımacılığı yapan şirketler yol analizlerini doğru yapabilmeli ve ülke prosedürleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmalıdır.

Ağır Nakliyata Konu Olan Yükler Nelerdir ?

Ağır nakliye taşımacılığı kapsamında;

 • Trafo,
 • Konteynır şantiye,
 • Türbin,
 • Santraller,
 • Jeneratör,
 • Fuar stantları ve ekipmanları,
 • Yat ve tekne,
 • Silolar,
 • Tır nakliye ve ağır araçlar,

İş makineleri gibi taşınması zor, büyük ve ağır yükler taşınır.

Ağır Nakliye Firmalarının Özellikleri Nelerdir ?

Ağır nakliye taşımacılığı normal taşımacılığa göre daha zahmetli ve özenli bir iştir. Ağır yüklerin taşımacılığında en önemli kurallrdan birisi emniyettir, şirket yükün yol boyunca zarar görmesini engelleyecek ekipmana ve bilgiye sahip olmalıdır tabi ki herşey emniyetle bitmiyor yüke uygun standart ölçülerde uygun römorkların öncü araç eşliğinde tecrübeli çalışanlar tarafından istenilen yere en kısa zamanda ulaştırılması da büyük önem taşımaktadır.
Ağır Nakliye Taşımacılığı yapan firmaların sahip olması gereken araçlar şöyle sıralanabilir;

 • Standart Araçlar.
 • Lowbed Araçlar.
 • Hidrolik Araçlardır.

Ağır nakliye firmalarının çalışanları profesyonel tecrübeli ve deneyimli olmak zorundadır. Ağır nakliye mühendislik coğrafi bilgi gerektirir. Ulusal Ve Uluslararası Taşımacılıkta Coğrafi bilgi ile yol analizi ve varış yerine en kısa sürede ve güvenli ulaşım sağlanır. Yol analizi, ülke prosedürleri ve hangi ekipmanlarla taşıma işleminin gerçekleştirebileceği bilgisi Ağır Nakliye Firmaları çalışanlarının bildikleri ve tecrübe ettikleri konular arasında yer almalıdır.

Şirketimizin Diğer Ülkelere Yaptığı Taşımalar